The Events Calendar 3.5 - en to lt_LT translation catalogue (823 entries)

en: You are running Version %s and deserve a hug :-)
lt_LT: Jūs naudojates Versiją %s ir nusipelnėte apkabinimo :-)

en: Keep the Core Plugin <strong>FREE</strong>!
lt_LT: Palikti branduolio įskiepį <strong>NEMOKAMĄ</strong>!

en: Every time you rate <strong>5 stars</strong>, a fairy is born. Okay maybe not, but more happy users mean more contributions and help on the forums. The community NEEDS your voice.
lt_LT: Kiekvieną kartą kai jūs įvertinate 5 žvaigždutėmis, gimsta fėja. Gerai, gal ir ne, bet tai reiškia daugiau laimingų vartotojų, daugiau įmokų ir pagalbos forumuose. Bendruomenei reikalingas JŪSŲ balsas.

en: Rate It
lt_LT: Įvertinkite

en: PSST... Want a Discount?
lt_LT: PSST... Norite nuolaidos?

en: We send out discounts to our core users via our newsletter.
lt_LT: Mes siunčiame nuolaidas mūsų pagrindiniams vartotojams per naujienlaiškius.

en: Sign Up
lt_LT: Užsiregistruoti

en: Looking for Something Special?
lt_LT: Ieškote kažko specialaus?

en: Tickets
lt_LT: Bilietai

en: Community Events
lt_LT: Bendruomenės renginiai

en: Filters
lt_LT: Filtrai

en: News For Events Users
lt_LT: Naujienos renginių vartotojams

en: Keep The Events Calendar Core FREE
lt_LT: Palikite Renginių Kalendoriaus branduolį NEMOKAMA

en: 5 star ratings help us bring TEC to more users. More happy users mean more support, more features, and more of everything you know and love about The Events Calendar. We couldn't do this without your support.
lt_LT: 5 žvaigždučių įvertinimas padeda mums Renginių kalendorių pristatyti vis daugiau vartotojų. Daugiau laimingų vartotojų reiškia daugiau pagalbos, daugiau funkcijų ir daugiau visko ką jūs žinote ir mylite apie Renginių Kalendorių. Mes negalėtumėme tai padaryti be jūsų paramos.

en: Rate it five stars today!
lt_LT: Įvertinkite 5 žvaigždutėmis šiandien!

en: Newsletter Signup
lt_LT: Naujienlaiškio prenumerata

en: Stay in touch with The Events Calendar Pro. We send out the occiasional update, key developer notices, and even the occasional discount.
lt_LT: Palaikykite ryšį su "Renginių kalendorius Pro. Mes siunčiame atsitiktinius atnaujinimus, pagrindinių kūrėjų pranešimus, ir net kartais nuolaidas.

en: Getting Started
lt_LT: Pradžia

en: Check out the New User Primer &amp; Tutorials
lt_LT: Patikrinkite naujus vartotojo pradmenis ir pamokas

en: Looking for More Features?
lt_LT: Domina daugiau funkcijų?

en: Addons for Community, Tickets, Filters, Facebook and more.
lt_LT: Papildiniai bendruomenei, Bilietai, Filtrai, Facebook ir daugiau.

en: Support Resources
lt_LT: Pagalbos šaltiniai

en: FAQs, Documentation, Tutorials and Forums
lt_LT: DUK, dokumentacija, pamokos ir forumas

en: Release Notes
lt_LT: Laidos pastabos

en: Get the Skinny on the Latest Updates
lt_LT: Gaukite karščiausias naujienas su naujausiais atnaujinimais

en: Product Releases, Tutorials and Community Activity
lt_LT: Produkto leidiniai, pamokos ir bendrijos veikla

en: Tribe Event Add-Ons
lt_LT: Tribe renginių papildiniai

en: Version
lt_LT: Verija

en: Last Update
lt_LT: Paskutinis atnaujinimas

en: Hide From Event Listings
lt_LT: Slėpti iš renginių sąrašų

en: Sticky in Calendar View
lt_LT: Svarbus kalendoriaus rodyme

en: Event Time &amp; Date
lt_LT: Renginio laikas ir data

en: You have changed the recurrence rules of this event.  Saving the event will update all future events.  If you did not mean to change all events, then please refresh the page.
lt_LT: Jūs pakeitėte pasikartojimo taisykles šiam renginiui. Išsaugant šį renginį tai pakeis visus busimus renginius. Jei jūs nenorite pakeisti visų renginių, prašome perkrauti puslapį.

en: All Day Event:
lt_LT: Visos dienos renginys:

en: Start Date &amp; Time:
lt_LT: Pradžios data ir laikas:

en: End Date &amp; Time:
lt_LT: Pabaigos data ir laikas:

en: Event Location Details
lt_LT: Renginio vietos informacija

en: Event Organizer Details
lt_LT: Renginio organizatoriaus informacija

en: Event Website
lt_LT: Renginio internetinė svetainė

en: Event Cost
lt_LT: Renginio kaina

en: Currency Symbol:
lt_LT: Valiutos simbolis:

[ctx: Currency symbol position]
en: Before cost
lt_LT: Prieš kainą

[ctx: Currency symbol position]
en: After cost
lt_LT: Už kainos

en: Cost:
lt_LT: Kaina:

en: Enter a 0 for events that are free or leave blank to hide the field.
lt_LT: Įveskite 0 jei renginys nemokamas arba palikite tuščią, kad paslėpti lauką.

en: %s Name:
lt_LT: %s pavadinimas:

en: Phone:
lt_LT: Telefonas:

en: Website:
lt_LT: Internetinė svetainė:

en: Email:
lt_LT: El.paštas:

en: You may want to consider <a href="http://wordpress.org/plugins/tags/obfuscate">obfuscating</a> any e-mail address published on your site to best avoid it getting harvested by spammers.
lt_LT: Jūs galbūt norėsite apsvarstyti <a href="http://wordpress.org/plugins/tags/obfuscate">suklaidinimą</a> bet kokio el.pašto adreso paskelbto jūsų tinklapyje, kaip geriausiai išvengti "spamerių" kurie surenką el.pašto adresus.

en: Attendees
lt_LT: Dalyviai

en: Event Summary
lt_LT: Renginio suvestinė

en: Event Details
lt_LT: Renginio informacija

en: Start Date / Time:
lt_LT: Pradžios data / laikas:

en: End Date / Time:
lt_LT: Pabaigos data / laikas:

en: Ticket Sales
lt_LT: Bilietų pardavimas

en: (%d awaiting review) | (%d awaiting review)
lt_LT[0]: (%d laukiama peržiūros)
lt_LT[1]: (%d laukiama peržiūrų)
lt_LT[2]: (%d laukiama peržiūrų)

en: Sold %d %s
lt_LT: Parduota %d %s

en: Sold %d of %d %s
lt_LT: Sold %d iš %d %s

en: Tickets sold:
lt_LT: Bilietai parduoti:

en: Finalized:
lt_LT: Užbaigtas:

en: Awaiting review:
lt_LT: Laukiama apžvalgos:

en: Checked in:
lt_LT: Patikrinta:

en: Send the attendee list by email
lt_LT: Siųsti dalyvaujančių sąrašą el.paštu

en: Select a User:
lt_LT: Pasirinkite vartotoją:

en: Select...
lt_LT: Pasirinkite...

en: or
lt_LT: ar

en: Email Address:
lt_LT: El.pašto adresas:

en: Edit
lt_LT: Koreguoti

en: Delete
lt_LT: Ištrinti

en: Edit in %s
lt_LT: Koreguoti %s

en: View
lt_LT: Peržiūrėti

en: See who purchased tickets to this event
lt_LT: Pažiūrėti, kas įsigijo bilietus į šį renginį

en: Sold %d
lt_LT: Paruodta %d

en: Sold %d of %d
lt_LT: Parduota %d iš %d

en: This event was created using Community Events. Are you sure you want to sell tickets for it?
lt_LT: Šis renginys buvo sukurtas naudojantis Bendrijos Renginiai. Ar tikrai norite pardavinėti bilietus į renginį?

en: Upload image for the ticket header
lt_LT: Įkelkite paveikslėlį bilieto antraštei

en: The maximum image size in the email will be 580px wide by any height, and then scaled for mobile. If you would like "retina" support use an image sized to 1160px wide.
lt_LT: Didžiausias paveikslėlio dydis el.pašte bus 580px pločio ir bet kokio aukščio ir tada nustatomas dydis mobiliesiems įrenginiams. Jei norite "retina" palaikymo, naudokite 1160px pločio paveikslėlius.

en: Select an Image
lt_LT: Pasirinkite paveiksliuką

en: Remove
lt_LT: Pašalinti

en: Add new ticket
lt_LT: Pridėti naują bilietą

en: Edit ticket
lt_LT: Redaguoti bilietą

en: Sell using:
lt_LT: Parduodama naudojant:

en: Ticket Name:
lt_LT: Bilieto pavadinimas:

en: Ticket Description:
lt_LT: Bilieto aprašymas

en: Price:
lt_LT: Kaina:

en: (0 or empty for free tickets)
lt_LT: (0 arba tuščia nemokamiems bilietams)

en: Start sale:
lt_LT: Pradėti prekybą:

en: End sale:
lt_LT: Pabaigti prekybą:

en: When will ticket sales occur? If you don't set a start/end date for sales, tickets will be available from now until the event ends.
lt_LT: Kada prasidės bilietų pardavimas? Jei jūs nenustatysite pradžios/pabaigos pardavimo datos, bilietai bus prieinami nuo dabar iki kol pasibaigs renginys.

en: Save this ticket
lt_LT: Išsaugoti šį bilietą

en: Default Events Template
lt_LT: Įprastas renginių šablonas

en: Default Page Template
lt_LT: Įprastas puslapio šablonas

en: Display Settings
lt_LT: Rodymo nustatymai

en: <p>The settings below control the display of your calendar. If things don't look right, try switching between the three style sheet options or pick a page template from your theme.</p><p>There are going to be situations where no out-of-the-box template is 100&#37; perfect. Check out our <a href="%s">our themer's guide</a> for instructions on custom modifications. Want to create a new view? Grab a copy of the <a href="%s">Sample Agenda View plugin from Github</a></p>
lt_LT: <p>Nustatymai apačioje valdo jūsų kalendoriaus rodymą. Jei kažkas atrodo ne taip, pabandykite perjungti tarp trijų stiliaus lapo parinkčių arba pasirinkite šabloną iš savo temos.</p><p>Gali būti situacijų kai nei vienas šablonas nebus 100&#37; tobulas. Patikrinkite mūsų <a href="%s">temų kurėjo gidą</a>, kad gauti daugiau informacijos apie pasirinktinius pakeitimus. Norite sukurti naują rodinį? Griebkite kopiją iš <a href="%s">Sample Agenda View įskiepį iš Github</a></p>

en: Basic Template Settings
lt_LT: Pagrindiniai šablono nustatymai

en: Default stylesheet used for events templates
lt_LT: Naudojamas įprastas stilius renginių šablonams

en: Skeleton Styles
lt_LT: Griaučių stiliai

en: Only includes enough css to achieve complex layouts like calendar and week view.
lt_LT: Tik yra pakankamai css, kad pasiekti sudėtingus maketus kaip kalendoriaus ir savaitės rodinius.

en: Full Styles
lt_LT: Pilni stiliai

en: More detailed styling, tries to grab styles from your theme.
lt_LT: Daugiau stiliaus, bando pagriebti stilius iš jūsų temos.

en: Tribe Events Styles
lt_LT: Tribe renginių stiliai

en: A fully designed and styled theme for your events pages.
lt_LT: Pilnai suprojektuota ir stilizuota tema jūsų renginių puslapiams.

en: Events template
lt_LT: Renginių šablonas

en: Choose a page template to control the appearance of your calendar and event content.
lt_LT: Pasirinkite puslapio šabloną išvaizdai valdyti jūsų kalendoriaus ar renginių turiniui.

en: Enable event views
lt_LT: Įjungti renginių peržiūras

en: You must select at least one view.
lt_LT: Turite pasirinkti bent vieną peržiūrą.

en: Default view
lt_LT: Numatytoji peržiūra

en: Disable the Event Search Bar
lt_LT: Išjungti renginio paieškos juostą

en: Check this to use the classic header.
lt_LT: Pažymėkite tai, kad naudoti klasikinę antraštę.

en: Month view events per day
lt_LT: Mėnesio renginių peržiūra per dieną

en: Allow more than the default 3 events per day in month view.
lt_LT: Leisti daugiau nei numatytieji 3 renginiai per dieną mėnesio peržiūroje.

en: Date Format Settings
lt_LT: Datos formato nustatymai

en: <p>The following three fields accept the date format options available to the php date() function. <a href="http://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time" target="_blank">Learn how to make your own date format here</a>.</p>
lt_LT: <p>Sekantys trys laukai priima datos formato variantus kaip ir php date() funkcija  <a href="http://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time" target="_blank">Išmokite pasiruošti savo pačio datos formatą čia</a>.</p>

en: Date with year
lt_LT: Data su metais

en: Enter the format to use for displaying dates with the year. Used when showing an event from a past or future year, also used for dates in view headers.
lt_LT: Įveskite formatą datos rodyme su metais. Naudojama kai rodomas buvusių ar būsimų metų renginys, taip pat naudojamas datoms antraščių rodyme.

en: Date without year
lt_LT: Data be metų

en: Enter the format to use for displaying dates without a year. Used when showing an event from the current year.
lt_LT: Įveskite formatą tik datos be metų rodyme. Naudojama kai rodoma esamų metų renginys.

en: Month and year format
lt_LT: Mėnesio ir metų formatas

en: Enter the format to use for dates that show a month and year only. Used on month view.
lt_LT: Įveskite datos formatą tik mėnesiui ir metams rodyti. Naudojamas mėnesio rodyme.

en: Date time separator
lt_LT: Datos laiko skirtukas

en: Enter the separator that will be placed between the date and time, when both are shown.
lt_LT: Įveskite skirtuką kuris bus įdėtas tarp datos ir laiko kai abu jie bus rodomi.

en: Time range separator
lt_LT: Laiko diapazono skirtukas

en: Enter the separator that will be used between the start and end time of an event.
lt_LT: Įveskite skirtuką kuris bus naudojamas tarp renginio pradžios laiko ir pabaigos.

en: Datepicker Date Format
lt_LT: Datos pasirinkimo formatas

en: Select the date format to use in datepickers
lt_LT: Pasirinkite datos formatą naudoti datos pasirinkime

en: Advanced Template Settings
lt_LT: Išplėstiniai šablono parametrai

en: Add HTML before event content
lt_LT: Pridėti HTML prieš renginio turinį

en: If you are familiar with HTML, you can add additional code before the event template. Some themes may require this to help with styling or layout.
lt_LT: Jei jūs susipažinęs su HTML, galite pridėti  papildomą kodą prieš renginio šabloną. Kai kurios temos gali reikalauti to, kad pagelbėtų su stiliumi ir išdėstymu.

en: Add HTML after event content
lt_LT: Pridėti HTML po renginio turinio

en: If you are familiar with HTML, you can add additional code after the event template. Some themes may require this to help with styling or layout.
lt_LT: Jei jūs susipažinęs su HTML, galite pridėti  papildomą kodą po renginio šablono. Kai kurios temos gali reikalauti to, kad pagelbėtų su stiliumi ir išdėstymu.

en: Finding & extending your calendar.
lt_LT: Rasti ir praplėsti savo kalendorių.

en: Finding your calendar.
lt_LT: Rasti savo kalendorių.

en: Where's my calendar?
lt_LT: Kur mano kalendorius?

en: Right here
lt_LT: Štai čia

en: Looking for additional functionality including recurring events, custom meta, community events, ticket sales and more?
lt_LT: Ieškote papildomų funkcijų, įskaitant besikartojančius įvykius, pasirinktinius meta, bendruomenės renginių, bilietų pardavimo ir daugiau?

en: Check out the available add-ons
lt_LT: Peržiūrėkite galimus papildinius

en: We hope our plugin is helping you out.
lt_LT: Mes tikimės, kad mūsų įskiepis padeda jums.

en: Are you thinking "Wow, this plugin is amazing! I should say thanks to Modern Tribe for all their hard work." The greatest thanks we could ask for is recognition. Add a small text-only link at the bottom of your calendar pointing to The Events Calendar project.
lt_LT: Ar jūs mąstote "Vau, šis papildinys nepakartojamas! Gal turėčiau padėkoti Modern Tribe už visą jų sunkų darbą." Didžiausią padėką kurią mes galime paprašyti tai pripažinimas. Pridėkite mažą tekstą nuorodą į Renginių Kalendoriaus projektą apačioje savo kalendoriaus.

en: See an example of the link
lt_LT: Žr. saito pavyzdį

en: Are you thinking "Wow, this plugin is amazing! I should say thanks to Modern Tribe for all their hard work." The greatest thanks we could ask for is recognition. Add a small text only link at the bottom of your calendar pointing to The Events Calendar project.
lt_LT: Ar jūs mąstote "Vau, šis papildinys nepakartojamas! Gal turėčiau padėkoti Modern Tribe už visą jų sunkų darbą." Didžiausią padėką kurią mes galime paprašyti tai pripažinimas. Pridėkite mažą tekstą nuorodą į Renginių Kalendoriaus projektą apačioje savo kalendoriaus.

en: Show The Events Calendar link
lt_LT: Rodyti Renginių Kalendoriaus nuorodą

en: General Settings
lt_LT: Bendrieji parametrai

en: Number of events to show per page
lt_LT: Rodyti renginių skaičių viename puslapyje

en: Use Javascript to control date filtering
lt_LT: Naudoti Javascript valdyti datos filtravimą

en: This option is disabled when "Disable the Event Search Bar" is checked on the Display settings tab.
lt_LT: Ši pasirinktis yra išjungta kai "Išjungti renginių paieškos juostą" yra pažymėta rodymo parametrų skirtuke.

en: Enable live ajax for datepicker on front end (User submit not required).
lt_LT: Įjungti live ajax datos parinktuvą vartotojo sąsajoje (Vartotojo sutikimas nėra būtinas).

en: Show comments
lt_LT: Rodyti komentarus

en: Enable comments on event pages.
lt_LT: Rodyti komentarus renginio puslapyje

en: Include events in main blog loop
lt_LT: Įtraukti renginius į pagrindinį pasikartojantį blog'ą

en: Show events with the site's other posts. When this box is checked, events will also continue to appear on the default events page.
lt_LT: Rodyti renginius su kitais puslapio pranešimais. Kai šis langelis pažymėtas, renginiai taipogi atsirandinės ir numatytame renginių puslapyje.

en: Events URL slug
lt_LT: Renginių URL trumpinys

en: You cannot edit the slug for your events page as you do not have pretty permalinks enabled. The current URL for your events page is <a href="%s">%s</a>. In order to edit the slug here, <a href="%soptions-permalink.php">enable pretty permalinks</a>.
lt_LT: Jūs negalite redaguoti savo renginių puslapio trumpinių kol jūs neesate įjungęs nuolatinių nuorodų. Dabartinis jūsų renginių puslapio URL yra <a href="%s">%s</a>. Jei norite redaguoti trumpinį čia, <a href="%soptions-permalink.php">įjunkite nuolatinęs nuorodas.</a>.

en: The slug used for building the events URL.
lt_LT: Nuorodos trumpinys yra naudojamas generuojant renginio URL.

en: Your current events URL is: %s
lt_LT: Jūsų dabartinio renginio URL yra: %s

en: Here is the iCal feed URL for your events:
lt_LT: Čia yra iCal tiekimo URL jūsų renginiams:

en: Single event URL slug
lt_LT: Vieno renginio URL nuorodos trumpinys

en: The above should ideally be plural, and this singular.<br />Your single event URL is: %s
lt_LT: Virš idealiu atveju turėtų būti daugiskaita, o tai vienaskaita.<br />Jūsų vieno renginio URL yra: %s

en: End of day cutoff
lt_LT: Dienos pabaigos uždarymas

en: Have an event that runs past midnight? Select a time after that event's end to avoid showing the event on the next day's calendar.
lt_LT: Turite renginį, veikianti po vidurnakčio? Pasirinkite laiką, po to įvykio pabaigos, kad nerodytumėte renginio kitą dieną kalendoriuje.

en: Default currency symbol
lt_LT: Numatytasis valiutos simbolis

en: Set the default currency symbol for event costs. Note that this only impacts future events, and changes made will not apply retroactively.
lt_LT: Nustatykite numatytąjį valiutos simbolį renginių kainoms. Atkreipkite dėmesį, kad tai tik paveiks ateities renginius, ir pakeitimai nebus taikomi atgaline data.

en: Currency symbol follows value
lt_LT: Valiutos simbolis prieš reikšmę

en: The currency symbol normally precedes the value. Enabling this option positions the symbol after the value.
lt_LT: Valiutos simbolis paprastai stovi prieš reikšmę. Šios parinkties įgalinimas simbolį pastatys po reikšme.

en: Map Settings
lt_LT: Žemėlapio nustatymai

en: Enable Google Maps
lt_LT: Įjungti Google žemėlapius

en: Check to enable maps for events and venues.
lt_LT: Pažymėkite, kad įjungti žemėlapius renginiams ir varžyboms.

en: Google Maps default zoom level
lt_LT: Google žemėlapio numatytas priartinimo lygis

en: 0 = zoomed out; 21 = zoomed in.
lt_LT: 0 = nutolinta; 21 = priartinta.

en: Miscellaneous Settings
lt_LT: Įvairūs nustatymai

en: Duplicate Venues &amp; Organizers
lt_LT: Dubliuoti vietas ir organizatorius

en: Merge Duplicates
lt_LT: Sujungti dublikatus

en: You might find duplicate venues and organizers when updating The Events Calendar from a pre-3.0 version. Click this button to automatically merge identical venues and organizers.
lt_LT: Galite rasti vietų bei organizatorių dublikatus kai naujinate Renginių Kalendorių iš išankstinės 3.0 versijos. Spauskite šį mygtuką, kad automatiškai sujungti identiškas vietas bei organizatorius.

en: Debug mode
lt_LT: Derinimo režimas

en: Enable this option to log debug information. By default this will log to your server PHP error log. If you'd like to see the log messages in your browser, then we recommend that you install the %s and look for the "Tribe" tab in the debug output.
lt_LT: Įjunkite šią parinktį jei norite įrašyti derinimo informaciją. Pagal numatytuosius nustatymus tai bus įrašoma jūsų serverio PHP klaidų ataskaitoje. Jei norite matyti įrašų žinutes jūsų naršyklėje, tada mes rekomenduojama jums įsidiegti %s ir susirasti "Tribe" skirtuką derinimo išvestyje.

en: Debug Bar Plugin
lt_LT: Derinimo juostos priedas

en: You need to upgrade!
lt_LT: Jums reikia atnaujinti!

en: You are up to date!
lt_LT: Naudojatės naujausia versija!

en: The Events Calendar PRO
lt_LT: Renginių kalendorius PRO

en: The Events Calendar: Eventbrite Tickets
lt_LT: Renginių kalendorius: Eventbrite bilietai

en: The Events Calendar: Community Events
lt_LT: Renginių kalendorius: Bendruomenės renginiai

en: The Events Calendar: Facebook Events
lt_LT: Renginių kalendorius: Facebook renginiai

en: The Events Calendar: WooCommerce Tickets
lt_LT: Renginių kalendorius: WooCommerce bilietai

en: The Events Calendar: EDD Tickets
lt_LT: Renginių kalendorius: EDD bilietai

en: The Events Calendar: WPEC Tickets
lt_LT: Renginių kalendorius: WPEC bilietai

en: The Events Calendar: Shopp Tickets
lt_LT: Renginių kalendorius: Shopp bilietai

en: The Events Calendar: Filter Bar
lt_LT: Renginių kalendorius: Filtro juosta

en: If you're looking for help with The Events Calendar, you've come to the right place. We are committed to helping make your calendar kick ass...and hope the resources provided below will help get you there.
lt_LT: Jei ieškote pagalbos su Renginių Kalendoriumi, tada jūs atėjote į tinkamą vietą. Mes esame įsipareigoję padėti padaryti jūsų kalendorių nepakartojamą...ir tikimės, kad žemiau pateikti ištekliai padės jums tai pasiekti.

en: If this is your first time using The Events Calendar, you're in for a treat and are already well on your way to creating a first event. Here are some basics we've found helpful for users jumping into it for the first time:
lt_LT: Jei tai pirmas kartas kai naujatės The Events Calendar, jūs teisingame kelyje kuriant pirmąjį renginį. Štai keletas pagrindų kuriuos mes nustatėme yra naudingi vartotojams pirmą karta.

en: %sOur New User Primer%s was designed for folks in your exact position. Featuring both step-by-step videos and written walkthroughs that feature accompanying screenshots, the primer aims to take you from zero to hero in no time.
lt_LT: %sMūsų naujas vartotojo pradmuo%s buvo sukurtas tokios pačios situacijos žmonėms kaip ir jūs. Teikdami žingsnis po žingsnio vaizdo ir rašytines instrukcijas iš paveikslėlių, pamokos padės jums įsisavinti viską vos per kelias minutes!

en: %sInstallation/Setup FAQs%s from our support page can help give an overview of what the plugin can and cannot do. This section of the FAQs may be helpful as it aims to address any basic install questions not addressed by the new user primer.
lt_LT: %sDiegimo/Parengimo DUK%s mūsų pagalbos puslapyje gali padėti suteikti jums bendro supratimo ką įskiepis gali ar negali. Šis DUK skyrius gali būti naudingas, nes juo siekiama pašalinti bet kokius diegimo klausimus neskirtus iš naujojo vartotojo pradmenų.

en: Are you developer looking to build your own frontend view? We created an example plugin that demonstrates how to register a new view. You can %sdownload the plugin at GitHub%s to get started.
lt_LT: Ar tu kūrėjas norintis sukurti savo pačio vartotojo aplinkos rodinį? Mes sukūrėme pavyzdinį įskiepį, kuris parodo kaip užregistruoti naują rodinį. Jūs galite %satsisiųsti papildinį iš GitHub%s, jei norite pradėti.

en: Otherwise, if you're feeling adventurous, you can get started by heading to the Events menu and adding your first event.
lt_LT: Priešingu atveju, jei jaučiates pažengęs, galite eiti į Renginių meniu ir pradėti kurti savo pirmą renginį.

en: We've redone our support page from the ground up in an effort to better help our users. Head over to our %sSupport Page%s and you'll find lots of great resources, including:
lt_LT: Mes perdarėme mūsų pagalbos puslapį nuo pagrindų geresniai vartotojų pagalbai. Eikite į mūsų %sPagalbos puslapis%s ir jūs rasite daug puikių išteklių, įskaitant:

en: %sTemplate tags, functions, and hooks & filters%s for The Events Calendar &amp; Events Calendar PRO
lt_LT: %sŠablono gairės, funkcijos, vedliai ir filtrai%s skirti The Events Calendar ir Events Calendar PRO

en: %sFrequently Asked Questions%s ranging from the most basic setup questions to advanced themer tweaks
lt_LT: %sDažnai užduodami klausimai%s pradedant nuo pagrindinių įdiegimo klausimų iki pažengusių temų patobulinimų

en: %sTutorials%s written by both members of our team and users from the community, covering custom queries, integration with third-party themes and plugins, etc.
lt_LT: %sInstrukcijos%s parašytos ne tik mūsų komandos narių, bet ir bendruomenės vartotojų pasakojančių apie vartotojo užklausas, integraciją su trečiosios šalies temomis, papildiniais ir t.t.

en: Release notes for painting an overall picture of the plugin's lifecycle and when features/bug fixes were introduced.
lt_LT: Laidos pastabos, kad susidarytumėte bendrą įskiepio paveikslą apie jo gyvavimo trukmę ir kada funkcijų/klaidų pataisos buvo įvestos.

en: %sAdd-on documentation%s for all of Modern Tribe's official extensions for The Events Calendar (including WooTickets, Community Events, Eventbrite Tickets, Facebook Events, etc)
lt_LT: %sPlėtros dokumentacijs%s visiems oficialiems Modern Tribe Renginių Kalendoriaus plėtiniams (įskaitant WooTickets, Community Events, Eventbrite Tickets, Facebook Events ir t.t.)

en: We've also got a %sModern Tribe UserVoice%s page where we're actively watching for feature ideas from the community. If after playing with the plugin and reviewing the resources above, you're finding a feature isn't present that should be, let us know. Vote up existing feature requests or add your own, and help us shape the future of the products business in a way that best meets the community's needs.
lt_LT: Mes taip pat turim %sModern Tribe UserVoice%s puslapį, kuriame aktyviai ieško naujų idėjų iš bendruomenės. Jei bežaidžiant su papildinių randate ypatybę kurios nėra nors turėtų būti, duokite mums žinoti. Balsuokite už esamas ypatybes ar pridėkite savo ir padėkite mums ateities verslo produktą tokį kuris geriausiai atitiktų bendruomenės poreikius.

en: Written documentation can only take things so far...sometimes, you need help from a real person. This is where our %ssupport forums%s come into play.
lt_LT: Rašytiniai dokumentai gali padėti tik iki tam tikros vietos... kartais, jums reikia tikro žmogaus pagalbos. Čia į žaidimą žengia mūsų %spagalbos forumas%s.

en: Users of the free The Events Calendar should post their support concerns to the plugin's %sWordPress.org support forum%s. While we are happy to help identify and fix bugs that are reported at WordPress.org, please make sure to read our %ssupport expectations sticky thread%s before posting so you understand our limitations.
lt_LT: Nemokamos versijos Renginių Kalendoriaus vartotojai turėtų skelbti klausimus apie palaikymą įskiepio %sWordPress.org pagalbos forume%s. Ir nors mes stengiamės nustatyti ir ištaisyti klaidas apie kurias buvo pranešta  WordPress.org, prašome įsitikinti, kad perskaitėte mūsų %spagalbos lūkesčių svarbią temą%s prieš rašant, kad suprastumėte mūsų apribojimus.

en: We hit the WordPress.org forum throughout the week, watching for bugs. If you report a legitimate bug that we're able to reproduce, we will log it and patch for an upcoming release. However we are unfortunately unable to provide customization tips or assist in integrating with 3rd party plugins or themes.
lt_LT: Mes tikriname WordPress.org forumą visą savaitę, ieškodami klaidų. Jei jūs pranešate apie esamą klaidą kurią mes galime sugeneruoti, mes tai pasižymime ir ištaisome su kitu artėjančiu atnaujinimu. Bet deje mes negalime teikti tinkinimo patarimų, ar asistuoti integruojant su trečiosios šalies įskiepiais ar temomis.

en: If you're a user of The Events Calendar and would like more support, please %spurchase a PRO license%s. We hit the PRO forums daily, and can provide a deeper level of customization/integration support for paying users than we can on WordPress.org.
lt_LT: Jei jūs esate Renginių Kalendoriaus vartotojas ir norite gauti daugiau pagalbos, prašome %sįsigyti PRO licenciją%s. Mes tikriname PRO forumus kasdien, ir galime suteikti gilesnio lygmens tinkinimo/integracijos pagalbą mokėjimo vartotojams, nei galime WordPress.org.

en: If you find that you aren't getting the level of service you've come to expect from Modern Tribe, shoot us an email at %s or tweet %s and tell us why. We'll do what we can to make it right.
lt_LT: Jei pastebėsite, kad gaunate netinkamą pagalbos lygį ko tikėjotės iš Modern Tribe, parašykite mums el.laišką adresu %s ar per Tweeter %s ir papasakokite mums kodėl. Mes darysime viską, kad pasitaisytume.

en: More...
lt_LT: Daugiau...

en: Hi! We are Modern Tribe and we are here to help you kick ass. Thanks so much for installing our labor of love!
lt_LT: Sveiki! Mes esame Modern Tribe ir mes čia, kad jums padėtume. Nuoširdžiai dėkojame, kad įdiegėt mūsų nesavanaudišką darbą!

en: Support Resources To Help You Kick Ass
lt_LT: Palaikymo resursai tam, kad padėti jums

en: Forums: Because Everyone Needs A Buddy
lt_LT: Forumai: Todėl kad kiekvienam reikalingas draugužis

en: Not getting help?
lt_LT: Negaunate pagalbos?

en: The Events Calendar
lt_LT: Renginių kalendorius

en: Latest Version:
lt_LT: Naujausia versija:

en: Author:
lt_LT: Autorius:

en: Requires:
lt_LT: Būtina:

en: Wordpress.org Plugin Page
lt_LT: Wordpress.org įskiepių puslapis

en: Average Rating
lt_LT: Vidutinis įvertinimas

en: Based on %d rating | Based on %d ratings
lt_LT[0]: Pagrįstas %d vertinimu
lt_LT[1]: Pagrįstas %d vertinimais
lt_LT[2]: Pagrįstas %d vertinimų

en: Give us 5 stars!
lt_LT: Duokite mums 5 žvaigždutes!

en: Premium Add-Ons
lt_LT: Premium papildiniai

en: (Coming Soon!)
lt_LT: (Netrukus!)

en: News and Tutorials
lt_LT: Naujienos ir pamokos

en: Network Settings
lt_LT: Tinklo parametrai

en: This is where all of the global network settings for Modern Tribe's The Events Calendar can be modified.
lt_LT: Tai vieta kur visi Modern Tribe Renginių Kalendoriaus tinklo parametrai gali būti keičiami.

en: Hide the following settings tabs on every site:
lt_LT: Slėpti šiuos parametrų skirtukus kiekvienoje svetainėje:

en: Address:
lt_LT: Adresas:

en: City:
lt_LT: Miestas:

en: Country:
lt_LT: Šalis:

en: State or Province:
lt_LT: Valstija arba provincija:

en: Select a State:
lt_LT: Pasirinkite valstiją:

en: Postal Code:
lt_LT: Pašto kodas:

en: Show Google Map:
lt_LT: Rodyti Google žemėlapį:

en: Show Google Maps Link:
lt_LT: Rodyti Google žemėlapio nuorodą:

en: Title:
lt_LT: Pavadinimas:

en: Show:
lt_LT: Rodyti:

en: Show widget only if there are upcoming events:
lt_LT: Rodyti valdiklį tik tada, jei yra artėjantys renginiai:

en: Welcome to The Events Calendar
lt_LT: Sveiki atvykę į renginių kalendorių

en: Thanks for Updating The Events Calendar
lt_LT: Ačiū, kad atnaujinote Renginių Kalendorių

en: Column Mapping: %s
lt_LT: Stulpelių susiejimas: %s

en: Please choose the fields that best match the columns in your CSV file.
lt_LT: Pasirinkite laukus, kurie geriausiai atitinka stulpelius jūsų CSV faile.

en: Column Headings
lt_LT: Stulpelių antraštės

en: Event Fields
lt_LT: Renginių laukai

en: Perform Import
lt_LT: Atlikti importą

en: Events Import (CSV)
lt_LT: Renginių importas (CSV)

en: Import Instructions
lt_LT: Importo instrukcijos

en: If your events have Organizers or Venues, please import those first.
lt_LT: Jei jūsų renginiai turi organizatorius ar vietas, prašome juos importuoti pirmus.

en: To import organizers or venues:
lt_LT: Importuoti organizatorius ar vietas:

en: Select the appropriate import type.
lt_LT: Pasirinkite atitinkamą importo tipą.

en: Upload a CSV file with one record on each line. The first line may contain column names (check the box below).
lt_LT: Įkelti CSV failą su vienu įrašu kiekvienoje eilutėje. Pirmojoje eilutėje gali būti stulpelių pavadinimai (patikrinkite langelį žemiau).

en: One column in your CSV should have the Organizer/Venue name. All other fields are optional.
lt_LT: CSV faile vienas stulpelis turi turėti organizatoriaus/vietos pavadinimą. Visi kiti laukai nėra privalomi.

en: After you upload your file, you'll have the opportunity to indicate how the columns in your CSV map to fields in The Events Calendar.
lt_LT: Kai tik užkrausite savo failą, turėsite galimybę nurodyti, kaip jūsų stulpeliai CSV faile susisies su laukais Renginių Kalendoriuje.

en: After importing your Organizers and Venues, import your Events:
lt_LT: Po organizatorių ir vietų importavimo, importuokite savo renginius:

en: One column in your CSV should have the Event title. Another should have the Event start date. All other fields are optional.
lt_LT: CSV faile vienas stulpelis turi turėti renginio pavadinimą. Kitas turėtų turėti renginio pradžios data. Visi kiti laukai nėra privalomi.

en: Questions? <a href="%s">Watch the video</a>.
lt_LT: Klausimai? <a href="%s">Žiūrėti video</a>.

en: Import Type:
lt_LT: Importo tipas:

en: Venues
lt_LT: Vietos

en: Organizers
lt_LT: Organizatoriai

en: Events
lt_LT: Renginiai

en: CSV File:
lt_LT: CSV failas:

en: Upload a properly formatted, UTF-8 encoded CSV file. Not sure if your file is UTF-8 encoded? Make sure to specify the character encoding when you save the file, or pass it through a <a href='http://i-tools.org/charset/exec?dest=utf-8&src=auto&download=1'>conversion tool</a>.
lt_LT: Įkelkite tinkamai paruoštą, UTF-8 koduotą CSV failą. Neesate tikri ar jūsų failas koduotas UTF-8? Įsitikinkite, kad nurodėte tinkamą simbolių kodavimą kai saugote failą, arba perleiskite jį per <a href='http://i-tools.org/charset/exec?dest=utf-8&src=auto&download=1'>konvertavimo įrankįl</a>.

en: This file has column names in the first row
lt_LT: Šis faile stulpelių pavadinimai pirmoje eilutėje

en: Import CSV File
lt_LT: Importuoti CSV failą

en: Import Result
lt_LT: Importo rezultatai

en: Import complete!
lt_LT: Importas baigtas!

en: Inserted: %d
lt_LT: Įterpta: %d

en: Updated: %d
lt_LT: Atnaujinta: %d

en: Skipped: %d
lt_LT: Praleista: %d

en: The import statistics above have the following meaning:
lt_LT: Aukščiau pateikta importo statistika turi šias reikšmes:

en: <ol><li><strong>Inserted:</strong> A new item was inserted successfully.</li><li><strong>Updated:</strong> An item was found with the same name and/or start date. The existing item was updated with the new value from the file.</li><li><strong>Skipped:</strong> A row was found in the CSV file that could not be imported. Please see below for the invalid rows.</li></ol>
lt_LT: <ol><li><strong>Įterptas:</strong> Naujas punktas buvo sėkmingai įterptas.</li><li><strong>Atnaujintas:</strong> Buvo rastas punktas su tuo pačiu pavadinimu ir/ar pradžios data. Esamas punktas buvo atnaujintas su naujomis reikšmėmis iš failo.</li><li><strong>Praleista:</strong>CSV faile rasta eilutė kuri negali būti imporuota. Prašome patikrinti žemiau netinkamas eilutes.</li></ol>

en: Skipped row numbers: %s
lt_LT: Praleisti eilutės numeriai: %s

en: Import: CSV
lt_LT: Importuoti: CSV

en: The file went away. Please try again.
lt_LT: Failo nuėjo. Bandykite dar kartą.

en: We were unable to process your request. Please try again.
lt_LT: Mums nepavyko apdoroti jūsų užklausos. Bandykite dar kartą.

en: <p>The following fields are required for a successful import:</p>
lt_LT: <p>Šie laukai būtini sėkmingai importacijai:</p>

en: Do Not Import
lt_LT: Neimportuoti

en: Event Name
lt_LT: Renginio pavadinimas

en: Event Description
lt_LT: Renginio aprašymas

en: Event Start Date
lt_LT: Renginio pradžios data

en: Event Start Time
lt_LT: Renginio pradžio laikas

en: Event End Date
lt_LT: Renginio pabaigos data

en: Event End Time
lt_LT: Renginio pabaigos laikas

en: All Day Event
lt_LT: Visos dienos renginys

en: Event Venue Name
lt_LT: Renginio vietos pavadinimas

en: Event Organizer Name
lt_LT: Renginio organizatoriaus pavadinimas

en: Event Show Map Link
lt_LT: Renginio žemėlapio rodymo nuoroda

en: Event Show Map
lt_LT: Renginio žemėlapio rodymas

en: Event Phone
lt_LT: Renginio telefono nr.

en: Event Category
lt_LT: Renginio kategorija

en: Venue Name
lt_LT: Vietos pavadinimas

en: Venue Country
lt_LT: Vietos šalis

en: Venue Address
lt_LT: Vietos adresas

en: Venue Address 2
lt_LT: Vietos adresas 2

en: Venue City
lt_LT: Vietos miestas

en: Venue State/Province
lt_LT: Vietos Valstija/Provincija

en: Venue Zip
lt_LT: Vietos pašto kodas

en: Venue Phone
lt_LT: Vietos telefono nr.

en: Organizer Name
lt_LT: Organizatoriaus pavadinimas

en: Organizer Email
lt_LT: Organizatoriaus el.paštas

en: Organizer Website
lt_LT: Organizatoriaus svetainė

en: Organizer Phone
lt_LT: Organizatoriaus telefono nr.

en: No importer defined for %s
lt_LT: Joks importuotojas nenustatytas % s

en: Missing required fields in row %d.
lt_LT: Trūksta reikalaujamų laukų eilutėje %d.

en: Failed to import record in row %d.
lt_LT: Nepavyko importuoti įrašo eilutėje %d.

en: %s (post ID %d) updated.
lt_LT: %s (įrašo ID %d) atnaujintas.

en: %s (post ID %d) created.
lt_LT: %s (įrašo ID %d) sukurtas.

en: Temporary file not found. Could not save %s.
lt_LT: Laikinas failas nerastas. Nepavyko įrašyti %s.

en: Could not save %s.
lt_LT: Nepavyko įrašyti %s.

en: License Key
lt_LT: Licencijavimo raktas

en: A valid license key is required for support and updates.
lt_LT: Pagalbai ir atnaujinimams reikalingas galiojantis licencijavimo raktas.

en: Replace empty fields
lt_LT: Pakeiskite tuščius laukus

en: A valid license key is required for support and updates
lt_LT: Pagalbai ir atnaujinimams reikalingas galiojantis licencijos raktas

en: License key(s) updated.
lt_LT: Licencijavimo raktas(ai) atnaujintas(i).

en: Sorry, key validation server is not available.
lt_LT: Deja, rakto tikrinimo serveris neprieinamas.

en: Sorry, this key is expired.
lt_LT: Atsiprašome, šis raktas nebegalioja.

en: Sorry, this key is out of installs.
lt_LT: Atsiprašome, šis raktas yra išimtas iš diegimo.

en: Why am I seeing this message?
lt_LT: Kodėl matau šią žinutę?

en: Sorry, this key is not valid.
lt_LT: Atsiprašome, šis raktas negalioja.

en: Valid Key! Expires on %s
lt_LT: Galiojantis raktas! Galiojimas baigiasi %s

en: Hmmm... something's wrong with this validator. Please contact <a href="%s">support.</a>
lt_LT: Hmmm... kažkas negerai su šiuo validatoriumi. Prašome kreiptis į <a href="%s">pagalbą.</a>

en: All Day
lt_LT: Visą dieną

en: Ongoing
lt_LT: Tebevykstantis

en: No matching events listed under %s scheduled for <strong>%s</strong>. Please try another day.
lt_LT: Jokių suplanuotų <strong>%s</strong> renginių atitikimų nerasta sąraše %s. Pabandykite kitą dieną.

en: No events scheduled for <strong>%s</strong>. Please try another day.
lt_LT: Numatytų renginių nėra <strong>%s</strong>. Bandykite kitą dieną.

en: There were no results found for <strong>"%s"</strong> this month. Try searching next month.
lt_LT: Jokių rezultatų nerasta apie <strong>"%s"</strong> šį mėnesį. Bandykite kitą mėnesį.

en: No matching events listed under %s. Please try viewing the full calendar for a complete list of events.
lt_LT: Jokių renginių atitikimų nerasta sąraše %s. Bandykite peržiūrėti visą kalendorių pilnam įvykių sąrašui.

en: There were no results found.
lt_LT: Nerasta jokių rezultatų.

en: This event has passed.
lt_LT: Šis renginys jau praėjo.

en: Rate <strong>The Events Calendar</strong> <a href="%1$s" target="_blank">&#9733;&#9733;&#9733;&#9733;&#9733;</a> on <a href="%1$s" target="_blank">WordPress.org</a> to keep this plugin free.  Thanks from the friendly folks at Modern Tribe.
lt_LT: Įvertinkite <strong>Renginių Kalendorių</strong> <a href="%1$s" target="_blank">&#9733;&#9733;&#9733;&#9733;&#9733;</a> puslapyje <a href="%1$s" target="_blank">WordPress.org</a>, kad palaikyti šį įskiepį nemokamu.    Ačiū nuo draugiškų žmonių iš Modern Tribe.

en: Venue
lt_LT: Vieta

en: Organizer
lt_LT: Organizatorius

en: month
lt_LT: mėnesis

en: list
lt_LT: sąrašas

en: upcoming
lt_LT: artėjantis

en: past
lt_LT: praėjęs

en: day
lt_LT: diena

en: today
lt_LT: šiandien

en: Initializing Tribe Events on %s
lt_LT: Inicijuojami Tribe Renginiai %s

en: Your version of The Events Calendar is not up-to-date with one of your The Events Calendar add-ons. Please %supdate now.%s
lt_LT: Jūsų renginių kalendorius versija pasenusi kartu su vienu iš The Events Calendar papildiniu. Prašome %satsinaujinti dabar.%s

en: The following plugins are out of date: <b>%s</b>. All add-ons contain dependencies on The Events Calendar and will not function properly unless paired with the right version. %sWant to pair an older version%s?
lt_LT: Sekantys papildiniai yra pasenę: <b>%s</b>. Visi papildiniai turi priklausomybę nuo The Events Calendar ir neveiks tvarkingai jei tik nesuporuosit su teisinga versija. %sNorite suporuoti su senesne versija%s?

en: Licenses
lt_LT: Licencijos

en: <p>The license key you received when completing your purchase from %s will grant you access to support and updates until it expires. You do not need to enter the key below for the plugins to work, but you will need to enter it to get automatic updates. <strong>Find your license keys at <a href="%s" target="_blank">%s</a></strong>.</p> <p>Each paid add-on has its own unique license key. Simply paste the key into its appropriate field on below, and give it a moment to validate. You know you're set when a green expiration date appears alongside a "valid" message.</p> <p>If you're seeing a red message telling you that your key isn't valid or is out of installs, visit <a href="%s" target="_blank">%s</a> to manage your installs or renew / upgrade your license.</p><p>Not seeing an update but expecting one? In WordPress, go to <a href="%s">Dashboard > Updates</a> and click "Check Again".</p>
lt_LT: <p>Licencijos raktas kurį gavote atlikę pirkimą iš %s garantuos jums prieigą prie pagalbos ir atnaujinimų tol kol jis pabaigs galioti. Jums nereikia suvesti rakto žemiau, kad įskiepiai veiktų, bet jums reikės suvesti, kad gauti automatinius atnaujinimus. <strong>Savo licencijos raktus rasite <a href="%s" target="_blank">%s</a></strong>.</p> <p>Kiekvienas mokamas įskiepis turi savo unikalų licencijos raktą. Tiesiog įklijuokite raktą į jam skirtą lauką žemiau ir palaukite kol jis bus patikrintas. Jūs žinosite, kad viską atlikote teisingai kai žalios spalvos galiojimo data pasirodys šalia "galiojantis" pranešimo.</p> <p>Jei matote raudoną pranešimą sakantį, kad jūsų raktas negalioja ar pasibaigę, aplankykite <a href="%s" target="_blank">%s</a>, kad valdyti jūsų įdiegimus ar atnaujinti jūsų licenciją.</p><p>Laukiate atnaujinimo, bet jo nematote? WordPress eikite į <a href="%s">Dashboard > Updates</a> ir paspauskite "Check Again".</p>

en: General
lt_LT: Bendras

en: Display
lt_LT: Rodymas

en: Help
lt_LT: Pagalba

en: Sorry, The Events Calendar requires WordPress %s or higher. Please upgrade your WordPress install.
lt_LT: Atsiprašome, Renginių Kalendorius reikalauja Wordpress %s ar naujesnios. Prašome atnaujinti Wordpress.

en: Sorry, The Events Calendar requires PHP %s or higher. Talk to your Web host about moving you to a newer version of PHP.
lt_LT: Atsiprašome, Renginių Kalendorius reikalauja PHP %s ar aukštesnės. Kreipkite į hostingo administratorių, kad perkeltų jus į naujesnę PHP versiją.

en: category
lt_LT: kategorija

en: tag
lt_LT: žymė

en: Event
lt_LT: Renginys

en: Add New
lt_LT: Pridėti naują

en: Add New Event
lt_LT: Pridėti naują renginį

en: Edit Event
lt_LT: Koreguoti renginį

en: New Event
lt_LT: Naujas renginys

en: View Event
lt_LT: Peržiūrėti renginį

en: Search Events
lt_LT: Ieškoti renginių

en: No events found
lt_LT: Renginių nerasta

en: No events found in Trash
lt_LT: Šiukšliadėžėje renginių nerasta

en: Add New %s
lt_LT: Pridėti naują %s

en: Edit %s
lt_LT: Koreguoti %s

en: New %s
lt_LT: Naujas %s

en: View %s
lt_LT: Peržiūrėti %s

en: Search %s
lt_LT: Ieškoti %s

en: No %s found
lt_LT: Jokių %s nerasta

en: No %s found in Trash
lt_LT: Jokių %s šiukšliadėžėje nerasta

en: Event Categories
lt_LT: Renginio kategorijos

en: Search Event Categories
lt_LT: Ieškoti renginio kategorijų

en: All Event Categories
lt_LT: Visos renginio kategorijos

en: Parent Event Category
lt_LT: Pirminio renginio kategorija

en: Parent Event Category:
lt_LT: Pirminio renginio kategorija:

en: Edit Event Category
lt_LT: Redaguoti renginio kategoriją

en: Update Event Category
lt_LT: Atnaujinti renginio kategoriją

en: Add New Event Category
lt_LT: Pridėti naują renginio kategoriją

en: New Event Category Name
lt_LT: Naujas renginio kategorijos pavadinimas

en: Event updated. <a href="%s">View event</a>
lt_LT: Renginys atnaujintas. <a href="%s">Peržiūrėti renginį</a>

en: Custom field updated.
lt_LT: Pasirinktinis laukas atnaujintas.

en: Custom field deleted.
lt_LT: Pasirinktinis laukas ištrintas.

en: Event updated.
lt_LT: Renginys atnaujintas.

en: Event restored to revision from %s
lt_LT: Renginys atkurtas į versiją iš %s

en: Event published. <a href="%s">View event</a>
lt_LT: Renginys paskelbtas. <a href="%s">Peržiūrėti renginį</a>

en: Event saved.
lt_LT: Renginys išsaugotas.

en: Event submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview event</a>
lt_LT: Renginys patvirtintas. <a target="_blank" href="%s">Peržiūrėti renginį</a>

en: Event scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview event</a>
lt_LT: Renginys nukeltas į: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Peržiūrėti renginį</a>

en: Event draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview event</a>
lt_LT: Renginio ruošinys atnaujintas. <a target="_blank" href="%s">Peržiūrėti renginį</a>

en: %s updated.
lt_LT: %s atnaujinta.

en: %s restored to revision from %s
lt_LT: %s atkurta į versiją iš %s

en: %s published.
lt_LT: %s paskelbta.

en: %s saved.
lt_LT: %s išsaugota.

en: %s submitted.
lt_LT: %s pateikta.

en: %s scheduled for: <strong>%2$s</strong>.
lt_LT: %s suplanuotas: <strong>%2$s</strong>.

en: %s draft updated.
lt_LT: %s juodraštis atnaujintas.

en: Add New
lt_LT: Pridėti naują

en: Use Saved
lt_LT: Naudoti išsaugotą

en: Use Saved %s:
lt_LT: Naudoti išsaugotą %s:

en: Use New %s
lt_LT: Naudoti naują %s

en: My %s
lt_LT: Mano %s

en: Available %s
lt_LT: Galimas %s

en: No saved %s exists.
lt_LT: Išsaugotų %s neegzistuoja.

en: Next
lt_LT: Kitas

en: Prev
lt_LT: Ankstesnis

en: Today
lt_LT: Šiandien

en: Done
lt_LT: Įvykdyta

en: Network
lt_LT: Tinklas

en: Date out of range.
lt_LT: Data nepatenka į diapazoną.

en: Event Options
lt_LT: Renginio parametrai

en:  Information
lt_LT: Informacija

en: Support
lt_LT: Pagalba

en: View All Add-Ons
lt_LT: Peržiūrėti visus papildinius

en: News from Modern Tribe
lt_LT: Naujienos iš Modern Triba

en: Additional Functionality
lt_LT: Papildomos funkcijos

en: Looking for additional functionality including recurring events, ticket sales, publicly submitted events, new views and more?
lt_LT: Ieškote papildomų funkcijų, įskaitant besikartojančius renginius, bilietų pardavimo, viešai pateikiamų renginių, naujų atvaizdavimų ir daugiau?

en: Check out the <a href="%s">available add-ons</a>.
lt_LT: Patikrinkite <a href="%s">galimus papildinius</a>.

en: View Calendar
lt_LT: Peržiūrėti kalendorių

en: Add Event
lt_LT: Pridėti renginį

en: Edit Events
lt_LT: Redaguoti renginį

en: Import
lt_LT: Importuoti

en: Settings
lt_LT: Nustatymai

en: Welcome to The Events Calendar! Your events calendar can be found at %s. To change the events slug, visit %sEvents -> Settings%s.
lt_LT: Sveiki atvykę į renginių kalendorių! Jūsų renginių kalendorių galima rasti adresu %s. Norėdami pakeisti renginių nuorodų trumpinimus, apsilankykite %sRenginiai -> Nustatymai%s.

en: Calendar
lt_LT: Kalendorius

en: List
lt_LT: Sąrašas

en: Month
lt_LT: Mėnesis

en: Day
lt_LT: Diena

en: Search
lt_LT: Paieška

en: Date
lt_LT: Data

en: Events In
lt_LT: Renginiai

en: Events From
lt_LT: Renginiai nuo

en: Day Of
lt_LT: Išeiginė

en: Order #
lt_LT: Užsakymas #

en: Order Status
lt_LT: Užsakymo būsena

en: Purchaser name
lt_LT: Pirkėjo vardas

en: Purchaser email
lt_LT: Pirkėjo el.paštas

en: Ticket type
lt_LT: Bilieto tipoas

en: Ticket #
lt_LT: Bilietas #

en: Security Code
lt_LT: Saugos kodas

en: Check in
lt_LT: Prisiregistruoti

en: Undo Check in
lt_LT: Atšaukti registraciją

en: Print
lt_LT: Spausdinti

en: Email
lt_LT: El.paštas

en: Export
lt_LT: Eksportuoti

en: Filter by ticket #, order # or security code
lt_LT: Filtruoti pagal bilietą #, užsakymą # ar saugos kodą

en: Ticket header image
lt_LT: Bilieto antraštės paveiksliukas

en: Set as ticket header
lt_LT: Nustatyti kaip bilieto antraštę

en: You need to select a user or type a valid email address
lt_LT: Turite pasirinkti vartotoją arba įveskite galiojantį el. pašto adresą

en: Sending...
lt_LT: Siunčiama

en: Columns
lt_LT: Stulpeliai

en: You can use Screen Options to select which columns you want to see. The selection works in the table below, in the email, for print and for the CSV export.
lt_LT: Jūs galite naudoti ekrano parinktis, kad pažymėti stulpelius, kuriuos norite matyti. Pasirinkimas veikia žemiau pateiktoje lentelėje, el. laiške, spausdinimui ir CSV eksportui.

en: Yes
lt_LT: Taip

en: attendees
lt_LT: dalyviai

en: Attendee List for: %s
lt_LT: Dalyvių sąrašas: %s

en: Your ticket has been saved.
lt_LT: Jūsų bilietas buvo išsaugotas.

en: Your ticket has been deleted.
lt_LT: Jūsų bilietas buvo panaikintas.

en: Start Date
lt_LT: Pradžios data

en: End Date
lt_LT: Pabaigos data

en: All %s
lt_LT: Visi %s

en: Event Add-Ons
lt_LT: Renginio papildiniai

en: Unnamed Venue
lt_LT: Vieta be pavadinimo

en: United States
lt_LT: Jungtinės Amerikos Valstijos

en: Error
lt_LT: Klaida

en: Invalid field type specified
lt_LT: Nurodytas neleistinas lauko tipas

en: No radio options specified
lt_LT: Nenurodytas joks pasirinkimas taškeliu

en: No checkbox options specified
lt_LT: Nenurodytas joks pasirinkimas varnele

en: No select options specified
lt_LT: Nenurodytas joks pasirinkimas

en: %1$s %2$s iCal Feed
lt_LT: %1$s %2$s iCal tiektuvas

en: Add to Google Calendar
lt_LT: Pridėti prie Google kalendoriaus

en: Google Calendar
lt_LT: Google kalendorius

en: Download .ics file
lt_LT: Parsisiųsti .ics failą

en: iCal Export
lt_LT: iCal eksportas

en: Month's Events
lt_LT: Mėnesio renginiai

en: Week's Events
lt_LT: Savaitės renginiai

en: Day's Events
lt_LT: Dienos renginiai

en: Listed Events
lt_LT: Išvardyti renginiai

en: Use this to share calendar data with Google Calendar, Apple iCal and other compatible apps
lt_LT: Naudokite tai, kad pasidalinti kalendoriaus duomenimis su "Google" kalendoriumi, Apple iCal ir kitomis suderinamomis aplikacijomis

en: There are no fields setup for this tab yet.
lt_LT: Kol kas nėra jokių laukų nustatymų šiam skirtukui.

en: The Events Calendar Settings
lt_LT: Renginių kalendoriaus nustatymai

en: Events Settings
lt_LT: Renginių nustatymai

en: %s Settings
lt_LT: %s nustatytmai

en: You've requested a non-existent tab.
lt_LT: Reikalaujate ne-esančio skirtuko.

en:  Save Changes
lt_LT: Išsaugoti pakeitimus

en: You don't have permission to do that.
lt_LT: Jūs neturite leidimo tai daryti.

en: The request was sent insecurely.
lt_LT: Užklausa buvo išsiųsta nesaugiai.

en: The request wasn't sent from this tab.
lt_LT: Užklausa nebuvo išsiųsta iš šio skirtuko.

en: Your form had the following errors:
lt_LT: Jūsų formoje buvo šių klaidų:

en: None of your settings were saved. Please try again.
lt_LT: Nė vienas iš jūsų nustatymų nebuvo įrašytas. Bandykite dar kartą.

en: The above setting was not saved. Other settings were successfully saved. | The above settings were not saved. Other settings were successfully saved.
lt_LT[0]: Ankstesnysis parametras nebuvo įrašytas. Kiti parametrai buvo sėkmingai įrašyti
lt_LT[1]: Ankstesnieji parametrai nebuvo įrašytas. Kiti parametrai buvo sėkmingai įrašyti
lt_LT[2]: Ankstesnieji parametrai nebuvo įrašytas. Kiti parametrai buvo sėkmingai įrašyti

en: Settings saved.
lt_LT: Nustatymai išsaugoti

en: Sometimes it's hard to tell what's going wrong without knowing more about your system steup. For your convenience, we've put together a little report on what's cooking under the hood.
lt_LT: Kartais sunku pasakyti kas yra ne taip nežinant jūsų sistemos nustatymų. Jūsų patogumui, mes sulipdėme nedidelę ataskaitą kas ten darosi po dangčiu.

en: If you suspect that the problem you're having is related to another plugin, or we're just plain having trouble reproducing your bug report, please copy and send all of this to our support team.
lt_LT: Jei įtariate, kad iškilusi problema yra susijusi su kitu įskiepiu, ar mes tiesiog turime sunkumų  bandant sugeneruoti jūsų problemąm prašome nukopijuoti ir atsiųsti visą tai mūsų pagalbos komandai.

en: System Information
lt_LT: Sistemos informacija

en: Unknown or not set
lt_LT: Nežinoma arba nenustatyta

en: There were no results found for <strong>"%s"</strong>.
lt_LT: Nerasta jokių rezultatų <strong>"%s"</strong>.

en: No results were found for events in or near <strong>"%s"</strong>.
lt_LT: Rezultatų nerasta renginiuose ar šalia <strong>"%s"</strong>.

en: No upcoming events listed under %s. Check out upcoming events for this category or view the full calendar.
lt_LT: Nėra išvardytų artėjančių renginių %s. Patikrinkite šios kategorijos artėjančius renginius arba peržiūrėkite visą kalendorių.

en: No previous events
lt_LT: Nerasta ankstesnių renginių

en: Template overrides should be moved to the correct subdirectory: %s
lt_LT: Šablono perrašymai tūrėtų būti perkelti į teisingą subdirektoriją: %s

en: Template overrides should be moved to the correct subdirectory: tribe_get_template_part('%s')
lt_LT: Šablono perrašymai tūrėtų būti perkelti į teisingą subdirektoriją: tribe_get_template_part('%s')

en: Invalid or incomplete field passed
lt_LT: Neleistinas arba nebaigtas laukas praėjo

en: Field ID:
lt_LT: Lauko ID:

en: Non-existant field validation function passed
lt_LT: Neegzistuojančio lauko patvirtinimo funkcija praėjo

[ctx: non-existant function name passed for field validation]
en: with function name:
lt_LT: su funkcijos pavadinimu:

en: %s must contain numbers and letters only
lt_LT: %s turi būti tik skaičiai ir raidės

en: %s must contain numbers, letters and dots only
lt_LT: %s turi būti tik skaičiai, raidės ir taškai

en: %s must be a positive number.
lt_LT: %s turi būti teigiamas skaičius.

en: %s must be a valid slug (numbers, letters, dashes, and underscores).
lt_LT: %s turi būti galiojantis trumpinys (skaičiai, raidės, brūkšneliai ir pabraukimai).

en: %s must be a valid absolute URL.
lt_LT: %s turi būti galiojantis absoliutus URL.

en: %s must have a value that's part of its options.
lt_LT: %s turi turėti reikšmę, kuri yra dalis jos pasirinkties.

en: Comparison validation failed because no comparison value was provided, for field %s
lt_LT: Palyginimo patikrinti nepavyko, nes nebuvo nurodyta jokia palyginimo vertė laukui %s

en: %s cannot be the same as %s.
lt_LT: %s negali būti tas pats kaip%s

en: %s cannot be a duplicate
lt_LT: %s negali dubliuotis

en: %s must be a number or percentage.
lt_LT: %s turi būti skaičius arba procentai.

en: %s must be a number between 0 and 21.
lt_LT: %s turi būti skaičius tarp 0 ir 21.

en: %s must consist of letters, numbers, dashes, apostrophes, and spaces only.
lt_LT: %s turi sudaryti tik raidės, skaičiai, brūkšneliai, apostrofos ir tarpai.

en: %s must consist of letters, spaces, apostrophes, and dashes.
lt_LT: %s turi sudaryti tik raidės, tarpai, apostrofos ir brūkšneliai,.

en: %s must consist of 5 numbers.
lt_LT: %s turi sudaryti iš 5 skaičių.

en: %s must be a phone number.
lt_LT: %s turi būti telefono numeris.

en: Country List must be formatted as one country per line in the following format: <br>US, United States <br> UK, United Kingdom.
lt_LT: Šalių sąrašas turi būti suformatuota kaip viena šalis eilutėje šiuo formatu: <br>US, United States <br> UK, United Kingdom.

en: Select a Country:
lt_LT: Pasirinkite šalį:

en: Afghanistan
lt_LT: Afganistanas

en: Albania
lt_LT: Albanija

en: American Samoa
lt_LT: Amerikos Samoa

en: Andorra
lt_LT: Andora

en: Anguilla
lt_LT: Angilija

en: Antarctica
lt_LT: Antarktika

en: Antigua And Barbuda
lt_LT: Antigva ir Barbuda

en: Armenia
lt_LT: Armėnija

en: Australia
lt_LT: Australija

en: Austria
lt_LT: Austrija

en: Azerbaijan
lt_LT: Azarbaidžianas

en: Bahamas
lt_LT: Bahamai

en: Bahrain
lt_LT: Bahrainas

en: Bangladesh
lt_LT: Bangladešas

en: Barbados
lt_LT: Barbadosas

en: Belarus
lt_LT: Baltarusija

en: Belgium
lt_LT: Belgija

en: Belize
lt_LT: Belizas

en: Benin
lt_LT: Beninas

en: Bermuda
lt_LT: Bermudai

en: Bhutan
lt_LT: Butanas

en: Bolivia
lt_LT: Bolivija

en: Bosnia And Herzegowina
lt_LT: Bosnija ir Hercogavina

en: Botswana
lt_LT: Botsvana

en: Bouvet Island
lt_LT: Bouvet sala

en: Brazil
lt_LT: Brazilija

en: British Indian Ocean Territory
lt_LT: Indijos vandenyno britų sritis

en: Brunei Darussalam
lt_LT: Brunėjus

en: Burkina Faso
lt_LT: Burkina Fasas

en: Burundi
lt_LT: Burundija

en: Cambodia
lt_LT: Kambodža

en: Cameroon
lt_LT: Kamerūnas

en: Canada
lt_LT: Kanada

en: Cape Verde
lt_LT: Žaliasis Kyšulys

en: Cayman Islands
lt_LT: Kaimanų salos

en: Central African Republic
lt_LT: Centrinė Afrikos Respublika

en: Chad
lt_LT: Čadas

en: Chile
lt_LT: Čilė

en: China
lt_LT: Kinija

en: Christmas Island
lt_LT: Kalėdų sala

en: Cocos (Keeling) Islands
lt_LT: Kokosų (Kylingo) salos

en: Colombia
lt_LT: Kolumbija

en: Comoros
lt_LT: Komorai

en: Congo
lt_LT: Kongas

en: Congo, The Democratic Republic Of The
lt_LT: Kongas, Demokratinė Respublika

en: Cook Islands
lt_LT: Kuko salos

en: Costa Rica
lt_LT: Kosta Rika

en: Cote D'Ivoire
lt_LT: Dramblio Kaulo Krantas

en: Croatia (Local Name: Hrvatska)
lt_LT: Kroatia (Vietinis pavadinimas: Hrvatska)

en: Cuba
lt_LT: Kuba

en: Cyprus
lt_LT: Kipras

en: Czech Republic
lt_LT: Čekija

en: Denmark
lt_LT: Danija

en: Djibouti
lt_LT: Džibutis

en: Dominica
lt_LT: Dominika

en: Dominican Republic
lt_LT: Dominikos Respublika

en: East Timor
lt_LT: Rytų Timoras

en: Ecuador
lt_LT: Ekvadoras

en: Egypt
lt_LT: Egiptas

en: El Salvador
lt_LT: Salvadoras

en: Equatorial Guinea
lt_LT: Pusiaujo Gvinėja

en: Eritrea
lt_LT: Eritrėja

en: Estonia
lt_LT: Estija

en: Ethiopia
lt_LT: Etiopija

en: Falkland Islands (Malvinas)
lt_LT: Falklando salos (Malvinų)

en: Faroe Islands
lt_LT: Farerų salos

en: Fiji
lt_LT: Fidžis

en: Finland
lt_LT: Suomija

en: France
lt_LT: Prancūzija

en: France, Metropolitan
lt_LT: Prancūzija, Metropolitenas

en: French Guiana
lt_LT: Prancūzijos Gviana

en: French Polynesia
lt_LT: Prancūzijos Polinezija

en: French Southern Territories
lt_LT: Prancūzijos pietinės teritorijos

en: Gabon
lt_LT: Gabonas

en: Gambia
lt_LT: Gambija

en: Georgia
lt_LT: Gruzija

en: Germany
lt_LT: Vokietija

en: Ghana
lt_LT: Gana

en: Gibraltar
lt_LT: Gibraltaras

en: Greece
lt_LT: Graikija

en: Greenland
lt_LT: Grenlandija

en: Guadeloupe
lt_LT: Gvadelupa

en: Guam
lt_LT: Guamas

en: Guatemala
lt_LT: Gvatemala

en: Guinea
lt_LT: Gvinėja

en: Guinea-Bissau
lt_LT: Bisau Gvinėja

en: Guyana
lt_LT: Gajana

en: Haiti
lt_LT: Haitis

en: Heard And Mc Donald Islands
lt_LT: Kaimanų salos

en: Holy See (Vatican City State)
lt_LT: Šventasis Sostas (Vatikano Miesto Valstybė)

en: Honduras
lt_LT: Hondūras

en: Hong Kong
lt_LT: Honkongas

en: Hungary
lt_LT: Vengrija

en: Iceland
lt_LT: Islandija

en: India
lt_LT: Indija

en: Indonesia
lt_LT: Indonezija

en: Iran (Islamic Republic Of)
lt_LT: Iranas (Islamo Respublika)

en: Iraq
lt_LT: Irakas

en: Ireland
lt_LT: Airija

en: Israel
lt_LT: Izraelis

en: Italy
lt_LT: Italija

en: Jamaica
lt_LT: Jamaika

en: Japan
lt_LT: Japonija

en: Jordan
lt_LT: Jordanija

en: Kazakhstan
lt_LT: Kazachstanas

en: Kenya
lt_LT: Kenija

en: Kiribati
lt_LT: Kiribatis

en: Korea, Democratic People's Republic Of
lt_LT: Korėja, Demokratinė Liaudies Respublika

en: Korea, Republic Of
lt_LT: Korėjos Respublika

en: Kuwait
lt_LT: Kuveitas

en: Kyrgyzstan
lt_LT: Kirgizija

en: Lao People's Democratic Republic
lt_LT: Laoso Liaudies Demokratinė Respublika

en: Lebanon
lt_LT: Libanas

en: Lesotho
lt_LT: Lesotas

en: Liberia
lt_LT: Liberija

en: Libya
lt_LT: Libija

en: Liechtenstein
lt_LT: Lichtenšteinas

en: Lithuania
lt_LT: Lietuva

en: Luxembourg
lt_LT: Liuksemburgas

en: Macau
lt_LT: Makao

en: Macedonia
lt_LT: Makedonija

en: Madagascar
lt_LT: Madagaskaras

en: Malawi
lt_LT: Malavis

en: Malaysia
lt_LT: Malaizija

en: Maldives
lt_LT: Maldyvai

en: Mali
lt_LT: Malis

en: Marshall Islands
lt_LT: Maršalo salos

en: Martinique
lt_LT: Martinika

en: Mauritania
lt_LT: Mauritanija

en: Mauritius
lt_LT: Mauricijus

en: Mayotte
lt_LT: Majotas

en: Mexico
lt_LT: Meksika

en: Micronesia, Federated States Of
lt_LT: Mikronezijos Federacinė Valstija

en: Moldova, Republic Of
lt_LT: Moldovos Respublika

en: Monaco
lt_LT: Monakas

en: Mongolia
lt_LT: Mongolija

en: Montenegro
lt_LT: Montenegras

en: Montserrat
lt_LT: Montseratas

en: Morocco
lt_LT: Marokas

en: Mozambique
lt_LT: Mozambikas

en: Myanmar
lt_LT: Mianmaras

en: Namibia
lt_LT: Namibija

en: Nepal
lt_LT: Nepalas

en: Netherlands
lt_LT: Olandija

en: Netherlands Antilles
lt_LT: Olandijos Antilai

en: New Caledonia
lt_LT: Naujoji Kaledonija

en: New Zealand
lt_LT: Naujoji Zelandija

en: Nicaragua
lt_LT: Nikaragva

en: Niger
lt_LT: Nigeris

en: Nigeria
lt_LT: Nigerija

en: Niue
lt_LT: Niue salos

en: Norfolk Island
lt_LT: Norfolko sala

en: Northern Mariana Islands
lt_LT: Marianos šiaurinės salos

en: Norway
lt_LT: Norvegija

en: Oman
lt_LT: Omanas

en: Pakistan
lt_LT: Pakistanas

en: Papua New Guinea
lt_LT: Papua ir Naujoji Gvinėja

en: Paraguay
lt_LT: Paragvajus

en: Philippines
lt_LT: Filipinai

en: Pitcairn
lt_LT: Pitkernas

en: Poland
lt_LT: Lenkija

en: Portugal
lt_LT: Portugalija

en: Puerto Rico
lt_LT: Puerto Rikas

en: Qatar
lt_LT: Kataras

en: Reunion
lt_LT: Reunionas

en: Romania
lt_LT: Rumunija

en: Russian Federation
lt_LT: Rusijos Federacija

en: Rwanda
lt_LT: Ruanda

en: Saint Kitts And Nevis
lt_LT: Sent Kitsas ir Nevis

en: Saint Lucia
lt_LT: Sent Lusija

en: Saint Vincent And The Grenadines
lt_LT: Sent Vinsentas ir Grenadinai

en: San Marino
lt_LT: San Marinas

en: Sao Tome And Principe
lt_LT: San Tomė ir Prinsipė

en: Saudi Arabia
lt_LT: Saudo Arabija

en: Senegal
lt_LT: Senegalas

en: Serbia
lt_LT: Serbija

en: Seychelles
lt_LT: Seišeliai

en: Sierra Leone
lt_LT: Siera Leonė

en: Singapore
lt_LT: Singapūras

en: Slovakia (Slovak Republic)
lt_LT: Slovakija (Slovakijos Respublika)

en: Slovenia
lt_LT: Slovėnija

en: Solomon Islands
lt_LT: Saliamono Salos

en: Somalia
lt_LT: Somalis

en: South Africa
lt_LT: Pietų Afrika

en: South Georgia, South Sandwich Islands
lt_LT: Pietų Džordžija, Pietų Sandvičo Salos

en: Spain
lt_LT: Ispanija

en: Sri Lanka
lt_LT: Šri Lanka

en: St. Helena
lt_LT: Šventosios Elenos sala

en: St. Pierre And Miquelon
lt_LT: Švento Pjero ir Mikelono salos

en: Sudan
lt_LT: Sudanas

en: Suriname
lt_LT: Surinamas

en: Svalbard And Jan Mayen Islands
lt_LT: Svalbardos ir Jan Majeno salos

en: Swaziland
lt_LT: Svazilendas

en: Sweden
lt_LT: Švedija

en: Switzerland
lt_LT: Šveicarija

en: Syrian Arab Republic
lt_LT: Sirijos Arabų Respublika

en: Taiwan
lt_LT: Taivanas

en: Tajikistan
lt_LT: Tadžikistanas

en: Tanzania, United Republic Of
lt_LT: Tanzanijos Jungtinė Respublika

en: Thailand
lt_LT: Tailandas

en: Togo
lt_LT: Togas

en: Trinidad And Tobago
lt_LT: Trinidadas ir Tobagas

en: Tunisia
lt_LT: Tunisas

en: Turkey
lt_LT: Turkija

en: Turkmenistan
lt_LT: Turkmėnistanas

en: Turks And Caicos Islands
lt_LT: Terkso ir Kaikoso salos

en: Ukraine
lt_LT: Ukraina

en: United Arab Emirates
lt_LT: Jungtiniai Arabų Emyratai

en: United Kingdom
lt_LT: Jungtinė Karalystė

en: United States Minor Outlying Islands
lt_LT: Jungtinių Valstijų mažosios aplinkinės salos

en: Uruguay
lt_LT: Urugvajus

en: Uzbekistan
lt_LT: Uzbekistanas

en: Venezuela
lt_LT: Venesuela

en: Viet Nam
lt_LT: Vietnamas

en: Virgin Islands (British)
lt_LT: Mergelių salos (Britų)

en: Virgin Islands (U.S.)
lt_LT: Mergelių salos (JAV)

en: Wallis And Futuna Islands
lt_LT: Volis ir Futūna salos

en: Western Sahara
lt_LT: Vakarinė Sachara

en: Yemen
lt_LT: Jemenas

en: Zambia
lt_LT: Zambija

en: Zimbabwe
lt_LT: Zimbabvė

en: Alaska
lt_LT: Aliaska

en: Arkansas
lt_LT: Arkanzasas

en: California
lt_LT: Kalifornija

en: Colorado
lt_LT: Koloradas

en: Connecticut
lt_LT: Konektikutas

en: Delaware
lt_LT: Delaveras

en: District of Columbia
lt_LT: Kolumbijos rajonas

en: Hawaii
lt_LT: Havajai

en: Idaho
lt_LT: Aidahas

en: Illinois
lt_LT: Ilinojus

en: Iowa
lt_LT: Ajova

en: Kansas
lt_LT: Kanzasas

en: Kentucky
lt_LT: Kentukis

en: Louisiana
lt_LT: Luisiana

en: Maine
lt_LT: Meinas

en: Maryland
lt_LT: Merilandas

en: Massachusetts
lt_LT: Masačusetsas

en: Michigan
lt_LT: Mičiganas

en: Minnesota
lt_LT: Minesota

en: Mississippi
lt_LT: Misisipė

en: Missouri
lt_LT: Misūris

en: New Hampshire
lt_LT: Naujasis Hampšyras

en: New Jersey
lt_LT: Naujasis Džersis

en: New Mexico
lt_LT: Naujoji Meksika

en: New York
lt_LT: Niujorkas

en: North Carolina
lt_LT: Šiaurės Karolina

en: North Dakota
lt_LT: Šiaurės Dakota

en: Ohio
lt_LT: Ohajas

en: Oregon
lt_LT: Oregonas

en: Pennsylvania
lt_LT: Pensilvania

en: Rhode Island
lt_LT: Rod Ailandas

en: South Carolina
lt_LT: Pietų Karolina

en: South Dakota
lt_LT: Pietų Dakota

en: Tennessee
lt_LT: Tenesis

en: Texas
lt_LT: Teksasas

en: Utah
lt_LT: Juta

en: Vermont
lt_LT: Vermontas

en: Virginia
lt_LT: Virdžinija

en: Washington
lt_LT: Vašingtonas

en: West Virginia
lt_LT: Vakarų Virdžinija

en: Wisconsin
lt_LT: Viskonsinas

en: Wyoming
lt_LT: Vajomingas

en: A widget that displays upcoming events.
lt_LT: Valdiklis, kuris rodo artėjančius renginius.

en: Events List
lt_LT: Renginių sąrašas

en: Upcoming Events
lt_LT: Artėjantys renginiai

en: Start:
lt_LT: Pradžia:

en: End:
lt_LT: Pabaiga:

en: Date:
lt_LT: Data:

en: Time:
lt_LT: Laikas:

en: Click to view a Google Map
lt_LT: Spustelėkite norėdami peržiūrėti Google žemėlapį

en: + Google Map
lt_LT: + Google žemėlapis

en: Details
lt_LT: Informacija

en: Event Tags:
lt_LT: Renginių žymos:

en: Origin:
lt_LT: Kilmė:

en: Event:
lt_LT: Renginys:

en: <span>&laquo;</span> Previous Day
lt_LT: <span>&laquo;</span>Dieną atgal

en: Next Day <span>&raquo;</span>
lt_LT: Kita diena <span>&raquo;</span>

en: Yesterday
lt_LT: Vakar

en: Tomorrow
lt_LT: Rytoj

en: Category
lt_LT: Kategorija

en: Tags:
lt_LT: Žymos:

en: Loading Events
lt_LT: Įkeliami renginiai

en: Free
lt_LT: Nemokama

en: Calendar powered by %sThe Events Calendar%s
lt_LT: Kalendorius sukurtas %sThe Events Calendar%s

en: Events for %1$s - %2$s
lt_LT: Renginiai %1$s - %2$s

en: Past Events
lt_LT: Įvykę renginiai

en: Events for %s
lt_LT: Renginiai %s

en: Events for
lt_LT: Renginiai

en: Your current Events URL is %s
lt_LT: Jūsų dabartinis renginių URL yra %s

en: You <strong>cannot</strong> use the same slug as above. The above should ideally be plural, and this singular.<br />Your single Event URL is like: %s
lt_LT: Jūs <strong>negalite</strong> naudoti tą patį trumpinį kaip ir aukščiau. Aukščiau idealiu atveju turėtų būti daugiskaita, o šis vienaskaita. <br />Jūsų vieno renginio URL yra: %s

en: Day Navigation
lt_LT: Dienos navigacija

en: Find out more
lt_LT: Sužinokite daugiau

en: Events List Navigation
lt_LT: Renginių sąrašo navigacija

en: <span>&laquo;</span> Previous Events
lt_LT: <span>&laquo;</span>Buvę renginiai

en: Next Events <span>&raquo;</span>
lt_LT: Sekantys renginiai <span>&raquo;</span>

en: Find Events
lt_LT: Surasti renginius

en: Event Views Navigation
lt_LT: Renginių peržiūros navigacija

en: View As
lt_LT: Žiūrėti kaip

en: Calendar Month Navigation
lt_LT: Kalendorinio mėnesio navigacija

en: View 1 Event | View All %s Events
lt_LT[0]: Peržiūrėti %s renginį
lt_LT[1]: Peržiūrėti visus %s renginius
lt_LT[2]: Peržiūrėti visus %s renginius

en: &laquo; All Events
lt_LT: &laquo; Visi renginiai

en: Event Navigation
lt_LT: Renginių navigacija

en: Attendee List
lt_LT: Lankytojų sąrašas

en: Your tickets
lt_LT: Jūsų bilietai

en: Ticket Type
lt_LT: Bilieto tipas

en: Purchaser
lt_LT: Pirkėjas

en: View All Events
lt_LT: Peržiūrėti visus renginius

en: There are no upcoming events at this time.
lt_LT: Šiuo metu nėra jokių artėjančių renginių.
